Oferta - debe

Idź do spisu treści

Menu główne

OfertaSZANOWNI PAŃSTWO,
Firma DEBE INTERNATIONALE SPEDITION sp. z o. o. pragnie zaoferować Państwu  usługi w zakresie przewozu towarów sypkich  (zboża, pasze, warzywa, owoce itp.) i spaletyzowanych.

TABOR
Nasze usługi świadczymy na terenie państw Unii Europejskiej.
Tabor składa się z zestawów ciągników siodłowych i specjalistycznych naczep typu
walking–floor. Głównym ich atutem jest możliwość przewozu towarów przestrzennych (92m3) oraz samoczynne ładowanie oraz rozładunek.

CAŁODOBOWA KONTROLA ŁADUNKU

Wiemy, jak ważne dla Państwa są bezpieczeństwo przewozu towarów oraz terminowość, dlatego każdy z pojazdów wyposażony jest w GPS. Dzięki temu nasi spedytorzy mogą w każdej chwili poinformować Państwa, gdzie znajduje się towar. Dodatkowo istnieje możliwość, na życzenie klienta, udostępnienie monitoringu samochodu przewożącego towar.

ZAŁOGA
Dla Państwa bezpieczeństwa starannie dobieramy naszych kierowców i spedytorów tak, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

SPEDYCJA
Poza usługami transportowymi firma DEBE INTERNATIONALE SPEDITION      sp. z o. o.  świadczy także usługi spedycyjne. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi i rzetelnymi firmami transportowymi, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować organizację transportu z każdego miejsca w Europie.

CERTYFIKAT

Firma DEBE INTERNATIONALE SPEDITION sp. z o. o. posiada certyfikat GMP, który obliguje nas do szczególnej dbałości o czystość naszych pojazdów,
bezpieczeństwo oraz higieniczne warunki przewożonych towarów.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego